Teslimat Bilgileriteslimat bilgileri

 

psonejewellery.com'dan aldığınız tüm ürünlerde yurtiçine gönderilen kargolar ücretsizdir.

 

Tüm kargolarınız siz teslim alana kadar PS ONE güvencesi ve sorumluluğu altındadır.

 

Tüm kargolarınız sigortalı olarak size ulaştırılmaktadır.

 

Hava şartları, taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden dolayı psonejewellery.com sorumlu değildir.

 

Tasarım mücevheriniz özel PS ONE kese veya kutusunda ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi ile belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

 

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin ise sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne göre değişmektedir. ( Stoğumuzda olan ürünler için 1-3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için üretim süresi 15-30 iş günüdür. )

 

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

 

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi psonejewellery.com’a geri getirir.

 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. psonejewellery.com müşteri hizmetleri yetkilisine info@psonejewellery.com mail adresini kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.