Bize Ulaşın +90 212 287 55 97
Hoşgeldiniz! Giriş Yapın / Üye Olun

Firma Profili

Pınar Söylemez

1967 yılı doğumlu tasarımcı Galatasaray Lisesi’ nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Farklı sektörlerde tecrübe kazandıktan sonra uzun yıllar mobilya dekorasyon konusunda iç mekân tasarımlarıyla adından söz ettirdi. 2010 yılından bu yana özel ilgi alanı olan mücevher tasarımında çizim, mum ve metal tekniği eğitimlerini takiben kendi tasarımlarıyla PS ONE markasını yarattı. 2012 yılında kendi mağazasını açan ve 2015’ te kendi atölyesini kuran tasarımcı için markası PS ONE tüm evreni, yaratılışı, kâinatın mükemmel uyumunu, birlikteliği, denge ve bütündeki estetiği temsil ediyor. Her kadının biricik olduğuna inanan tasarımcı doğadaki sınırsız kaynaktan besleniyor,  tasarım çeşitliliği ve form zenginliği  ile size tek oluşunuzu hatırlatacak sayısız seçenek sunmayı hedefliyor…

PS ONE Jewellery

Biricik’ liğin çekim gücünden ilham alan PS ONE 2010 yılından günümüze tasarımını ve üretimini yaptığı mücevherleri ile tarz sahibi, dinamik ve özgün bir müşteri profiline sahip. Tüm formlarıyla dişil gücün ruhuna vurgu yapan marka, kendini farklı ifade etmek isteyen herkese hitap ediyor. PS ONE üretim ekibi markanın tasarımcısının başında olduğu deneyimli ve sanatkar ustalardan oluşmakta. Tasarımlar özel tekniklerle ve el işçiliğiyle üretilmekte. Özel tasarım sertifikasıyla  teslim edilen her ürünün kişiye özel olması, tasarımın değerini daha da artırıyor. PS ONE tasarımlarında form zenginliği işçilikteki ustalıkla bütünleşiyor.

Güncel koleksiyonlardan: happy spirit, 3 musketeers, up in the sky, starry night, wonders of nature ve ethnic beauty dışında one ile sizi buluşturan tasarımcı Pınar Söylemez’e göre her birimiz yaşantılarımızda yarattığımız farklarla büyük bir bütünün hem ufak parçaları hem de tamamıyız.

Doğadaki sınırsız kaynaktan beslenen tasarım çeşitliliği size tek oluşunuzu hatırlatacak sayısız seçenek sunmakta…

PS ONE markasından seçtiğiniz tasarımla kendinizi biricik hissetmeniz tüm dileğimiz...